Ünlü Twitch Yayıncısı Amouranth, Platformdan Bir Kez Daha Banlandı! (Bu 6 Oldu)

Gerçek ismi Kaitlyn Siragusa olan Amouranth, Twitch’in en ünlü yayıncılarından biri. Öyle ki 2016’dan beri platformda yer alan yayıncı, 6,3 milyondan fazla takipçiye sahip. Amouranth, bunun dışında milyonlar kazandığı OnlyFans’ta da oldukça popüler olmasıyla da biliniyor.

7.05.2023 08:45:11 tarihinde yayınlandı.

Gerçek ismi Kaitlyn Siragusa olan Amouranth, Twitch’in en ünlü yayıncılarından biri. Öyle ki 2016’dan beri platformda yer alan yayıncı, 6,3 milyondan fazla takipçiye sahip. Amouranth, bunun dışında milyonlar kazandığı OnlyFans’ta da oldukça popüler olmasıyla da biliniyor.

Bugün ise ünlü yayıncı hakkında önemli bir gelişme yaşandı. Amouranth, Twitch’ten uzun bir süre sonra bir kez daha banlandı. 29 yaşındaki yayıncı, daha önce de Twitch kurallarını ihlal ettiği gerekçesiyle beş kez geçici yasak yemişti. Son olarak ise 2021 yılında banlanmıştı

Amouranth’ın hesabına girildiğinde, “Bu kanal, Twitch’in Topluluk ve İlkeleri veya Hizmet Koşullarının ihlali nedeniyle geçici olarak hizmet dışı” yazısı görülüyor. Bu da ünlü yayıncının geçici olarak banlandığını ortaya koyuyor.

Tam nedeni hakkında bir bilgi bulunmasa da müstehcenlik içeren şeyler nedeniyle bu kararın alınmış olma ihtimali var. Öte yandan bir başka yayıncıyı, dövüşmek için ringe davet etmesi nedeniyle yasağın gelmiş olabileceği söylentileri de mevcut. Twitch kurallarında fiziksel zarar verme ve tehdit gibi şeylerin yasaklanabileceği söyleniyor.

İLGİLİ HABER Twitchte En Çok Aboneye Sahip Yayıncı Rekoru Kırıldı: Ayda 1,5 Milyon Dolar...

Ünlü yayıncı, geçtiğimiz aylarda da 18+ yayın yapması için tehdit aldığını söyleyerek gündeme gelmişti. Yaptığı çarpıcı açıklamalarda, eşinin kendisini tehdit ettiğini söylemişti. Sonrasında ise güvende olduğunu açıklamıştı.


Kaynak webtekno.com

 

Google, Eski Bilgisayarlara Can Verecek İşletim Sistemini Yayınladı (Macler Dahil)

Evin bir köşesinde duran ve artık güncelleme almayan bilgisayarlarınız ve dizüstüleriniz için yeni bir umut belirdi: ChromeOS Flex. 2020 yılının Aralık ayında CloudReady'yi yeniden piyasaya sürme kararı alan Google, bu kararı Şubat 2022'de ChromeOS'u yayınlaması ile hayata geçirmişti. İşletim sisteminin kararlı versiyonu olan ChromeOS Flex de yayınlandı. 

Elon Musktan Milyonları Sinir Küpüne Çevirecek Açıklama: Kimseye Kripto Alın Demedim; Ama Dogecoini Destekleyeceğim

Katar'ın Doha kentinde düzenlenen Katar Ekonomik Forumu etkinliklerine video konferans yöntemiyle katılan milyarder iş insanı Elon Musk, kripto para piyasaları ile ilgili konuştu. Bloomberg Genel Yayın Yönetmeni John Micklethwait'in sorularını yanıtlayan Musk, kimseye kripto para alması konusunda tavsiye vermediğini açıkladı. Gelin bu açıklamanın detaylarına yakından bakalım.